10 września 2017

Absolutny skandal;)

Skandal! Żeby 28 dni przerwy było między niusami!!?? Ale musicie mi wybaczyć. Dziś też. Bo wcale nie napiszę niusa. Jest 23.07 i nie dam rady - jutro od rana sprzątanie górki a na 14.00 do Olecka i praca do późnego wieczora. We wtorek nie lepiej. Marzy mi się urlop. Ciepłe morze… I nawet rozmawiamy z Robertem, że czas wybić sobie z głowy wspólne wakacje. Bo nigdy nigdzie nie wyjedziemy. Nie ma rady, musimy oddzielnie. Żeby tak chociaż na tydzień wyskoczyć, pacjenci może nie umrą przez tydzień… Kąpiel w falach w miłej temperaturze… Eh, pomarzyć…
Tymczasem za nami sezon, miesiąc w szpitalu babci Teresy, pierwszy mój pobyt w pracy w Warszawie, tydzień deszczu non stop i tylko przymrozki przed nami, ale to już niedługo:(
Tak więc zrobimy tak jak ostatnio. Wrzucę zdjęcia w podniusach a Wy moi drodzy cierpliwie poczekacie na resztę w ratach. OK?

Wszystko gotowe!

Końcówka wakacji

Gustaw znowu w Zawadach

Kseniutek

Zielono ale jesień

Zwierzakowe

Agroturystyczne

Takie tam mniej miłe

Komentarze

Monika, North Carolina, 2017/09/11 10:20
No i fajnie, ze mimo wszystko - nius SIE robi.
Tez bym pojechala nad cieplutkie morze (np. na Floryde), ale mamy huragan za huraganem. No wiec nie chce sie nosa wysciubiac za daleko od domu, bo moze byc klopot: jak nie z samym wyjazdem - to chociazby z powrotem. W dodatku moze tak byc, ze benzyny zbraknie, zanim na nowo dowioza. Wiec sobie chociaz na wasze wakacje w Zawadach popatrze.
Monika Rybak , 2017/09/12 08:20
No się doczekałam!Codziennie zaglądałam do "Niusów ",a tam pusto!A ja jestem uzależniona! Jednak łaskawie wybaczam; coś się porobiło teraz z czasem,że zasuwa jak głupi!
Przepiękne zdjęcia, jak zwykle, po których mam odlot totalny i w zestawieniu z moją rzeczywistością...No nawet nie ma co zestawiać! Inny świat!
Dziękuję za wspaniałego niusa i czekam na więcej!
ania, 2017/09/12 10:08
Dziś po nocy znowu pouzupełniam brakujące podniusy i obiecuję poprawę!
Skomentuj:
WJQZT
 
 
absolutny_skandal.txt · ostatnio zmienione: 2017/09/13 00:18 przez ania
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika