Definitywny koniec sezonu

Powinno być podsumowanie, ale nie mam siły. Taki to był udany sezon, że ledwo zipię;) W skrócie - mamy coraz więcej stałych gości, większość nowych odgraża się, że przyjedzie za rok, bo to pierwsze miejsce, które tak im się podoba, target nam się nie zmienił, czyli sami fajni ludzie wiedzący gdzie przyjechali. Przeważają psiarze (ku utrapieniu Buraska i Łatki), wśród psów goldeny i labradory, wśród ludzkich profesji - muzycy, psychoterapeuci, fotograficy i w ogóle artystyczne dusze w ciele księgowych, komputerowców, pracowników banku. No i lato z punktu widzenia turysty… Takiego lata nie pamiętam. Takiej suszy też. Jakimi pechowcami musieli być nasi jedni goście lipcowi, którzy przyjechali na tydzień i to był jedyny tydzień, gdy lało i to dzień w dzień.

trzy goldeny w kuchni górkowej to była letka przesada:) (zdjęcia gości - p. Joanny)

tu Lilek, jeden z trzech, zrobił Reytana w progu swojego pokoju i odmówił wywózki z Zawad, razem z Marsem ganiali dookoła domku nie dając się złapać. Więcej próby wywiezienia psów z Zawad w albumie Goldeny chciały zostać!!!

udało się ich wreszcie wepchnąć do samochodu, ale też się odgrażały, że wrócą. Po powrocie do domu w Warszawie byli podobno ciężko obrażeni. Nie dziwię im się!

Burasek z Łatką mieli wszystkich psów dość, ale pod koniec sezonu abstrahowali - tu Burańciu z suczką Willy (zdjęcie gości - pp. Marcina i Joli)

Pod tulipanem za to mieliśmy np. psy bojowe;) Suczki Rózia i Fela wiekiem i wyglądem pasowały do Piesa!

Może jak już wrześniowi goście wyjadą, udamy się z Robertem na urlop do Domku na górce? Poleżałabym sobie tak…

(zdjęcie gości - p. Lidii)

Ale sezon pływacki wciąż trwa! Woda stygnie na szczęście powoli!

Willy daje przykład (zdjęcie gości - pp. Marcina i Joli)

Komentarze

hippolit kwass, 2015/10/31 22:20
Mało jest miejsc gdzie mogą psy tak żyć jak u was. Wasze i turystyczne.
Fajnie te psy u Was mają.
Trzymaj się Belfegorze
Skomentuj:
DCPSC
 
 
definitywny_koniec_sezonu.txt · ostatnio zmienione: 2015/09/07 13:14 przez ania
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika