10 czerwca 2006

Drugie Warszawskie Spotkania Ceramiczne

Relacja z 2-gich WSC:

W tym roku z powodu intensywnych prac przy pensjonacie, Robert nie miał czasu zrobić nowych deseczek, dlatego tym razem postawiliśmy na kafle i dekory. Przywieźliśmy także paletę z naszymi małymi kafelkami do inkrustacji. Ale co prawda, to prawda - nasze stoisko wyglądało nieco mizernie. Za to Warszawskie Spotkania Ceramiczne bardzo udane. Organizatorzy jak zwykle nie zawiedli, nawet załatwili pogodę. Sporo atrakcji dla dzieci i dorosłych: można było pouczyć się toczenia naczyń na kole garncarskim, polepić z masy plastycznej, zrobić mozaikę, pomalować ceramicznego zwierzaka... to z relacji naszego najmłodszego gościa, 4 - letniej Ani Matyji. Dla ceramików coroczna atrakcja - malowanie farbami naszkliwnymi ceramiki łazienkowej jopex. Oczywiście nie omieszkałam brać w tym udział, z nadzieją, że nasz kibel, jak w zeszłym roku, wspomoże za czas jakiś Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przygrywał nam do pracy zespół bębniarzy. Miłą niespodzianką od organizatorów były karteczki na bezpłatny poczęstunek: pajda chleba ze smalcem i kiełbaski wprawdzie nie dla nas, ale gofry z bitą śmietaną - pycha! Dzikich tłumów ani porządnego handlu nie było - tym razem przegraliśmy z Mundialem :) Za to jak zwykle pokazaliśmy się, zainteresowaliśmy parę osób pensjonatem, warsztatami no i dekorami i deseczkami, a najcenniejszą zdobyczą są nowe kontakty i zebrane adresy mejlowe wielu fajnych osób. Reszta wieści poniżej przy zdjęciach.

:torba_zawadzka1a.jpeg

Nasz naczelny grafik komputerowy, twórca naszych materiałów reklamowych Piotrek Tarasiewicz zrobił nam niespodziankę - przyszedł z żoną w firmowych koszulkach zaprojektowanych i zrobionych przez siebie:

W tym roku największe wzięcie mieliśmy wśród dzieci. Nasze zwierzątka na dekorach bardzo im się podobały i czasem nawet udało im się naciągnąć na nie rodziców.

Malowanie kibli, umywalek i bidetu. Ja jak zwykle wybrałam kibelek kompaktowy, który daje wiele możliwości :)

Oprócz naszej relacji możecie Państwo poczytać relację na 2wsc.blog.onet.pl , gdzie wśród wielu, wielu zdjęć z tej imprezy wyszperaliśmy kilka z nami:

Zdjęcie nr 1

Zdjęcie nr 2

Zdjęcie nr 3

Zdjęcie nr 4

Komentarze

Skomentuj:
VURMJ
 
 
drugie_warszawskie_spotkania_ceramiczne.txt · ostatnio zmienione: 2020/01/05 19:29 (edycja zewnętrzna)
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika