27 kwietnia 2008

w godzinach 10.00 - 20.00

na Polu Mokotowskim w Warszawie odbędzie się

oficjalny plakat tegorocznego Dnia Ziemi

Festyn z okazji Dnia Ziemi

ale jeśli ktoś z Państwa liczy na to, że jak co roku na festynie spotka się z nami, to niestety…

KOMUNIKAT

Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej - organizator obchodów DNIA ZIEMI 2008 uprzejmie informuje, że podczas tegorocznego finałowego festynu na Polu Mokotowskim w Warszawie nie przewidujemy kiermaszu wydawnictw, żywności, rękodzieła itp.
Zmuszeni byliśmy podjąć taką decyzję analizując nasze wieloletnie doświadczenia i priorytety oraz uwzględniając nowe okoliczności.
Coraz trudniej jest uzyskiwać wszystkie stosowne zgody na organizowanie imprezy na Polu Mokotowskim. Naszą misją i celem festynu jest edukacja ekologiczna i na niej pragniemy się koncentrować. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby znaczną część energii i wysiłków zespołu pracującego przy Dniu Ziemi, nadal absorbowała organizacja komercyjnego kiermaszu.
Nasza decyzja jest ostateczna, prosimy o niepodejmowanie prób przekonywania nas i interwencji w tym względzie.

Zacna idea kieruje organizatorami, ciekawe tylko ilu chętnych, by tylko się edukować, przybędzie na festyn. Czy przy okazji kiełbachy i waty na patyku, kropla edukacji ekologicznej nie jest efektywniejsza, bo pada na większą ciżbę, a więc i szanse ma większe kogoś trafić… Organizatorom mimo wszystko, bo cel najważniejszy, życzymy sukcesu.

Więcej o tegorocznych obchodach na stronie Dnia Ziemi 2008

Komentarze

Zbieracz makulatury z Powiśla, 2008/04/13 20:56
Nic ująć, nic dodać do komentarza kursywą. Czytałem, że w tym roku edukacja będzie się lała strumieniami, wiec organizatorzy łatwiej będą mogli kogoś trafić.
Skomentuj:
OUZHQ
 
 
festyn_z_okazji_dnia_ziemi.txt · ostatnio zmienione: 2013/10/20 20:26 (edycja zewnętrzna)
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika