16 sierpnia 2009

Galeria Wiejska przedstawia horror "Noc nietoperzy"

Leżę sobie pod kołderką o pierwszej w nocy i oglądam zmagania Roberta. Tym, co już mają myśli nieczyste, przypominam, że to horror a nie erotyk:) Co robi Robert? - gania komary. Ale jeden komar jakiś za duży… i to zdrowo za duży. Duża jaskółka? w środku nocy?? i w dodatku jakim cudem, skoro w oknach mamy siatki? Jaskółka okazała się nietoperzem gackiem, czyli takim sporym. Udało się wygonić go z sypialni do pokoju obok, zamknąć drzwi, otworzyć okno, ale ku naszemu zdumieniu zamiast nietoperka wylatującego grzecznie do ogrodu, za chwilę mieliśmy w pokoju trzy nietoperze! Doleciały dwa mniejsze, pewnie mroczki i tak sobie we trójkę latali do drugiej w nocy, aż szczęśliwie im się znudziła kolacja w salonie komputerowym.

Uchwycić nietoperza w locie to jak złapać muchę gołą ręką. Szybkie to takie, że dopiero gdy opracowałam metodę obracania głowy w przewidywanym kierunku i pstrykałam na ślepo, udało się.

Myślałam ze odpocznie sobie na psim posłaniu:)

Żywa reklama podstawek z Galerii Wiejskiej - nocni klienci

Tu w całej okazałości

a tu jak na tanim horrorze

Lalki się nieco zdziwiły…

Udało się pstryknąć dwa naraz

Robert egzorcysta (nad głową lata mu jeszcze ćma)

Odpoczynek na kompaktach… …i od nowa robić kółka po pokoju!

Do tej pory nie wiemy, jak pierwszy nietoperz dostał się do domu. Musiał dużo wcześniej wlecieć, gdy drzwi do domu były otwarte i jakimś cudem nie zaplątał się w firankę, która robi za siatkę na komary, no i jakiś czas latać na pięterku. Wleciał pewnie za tymi komarami, co je potem Robert ścigał. A minę podobno miałam strasznie głupią, gdy zobaczyłam tego komara:)

Komentarze

Ania...., 2009/08/17 10:02
No, ale przygoda! I co za zimna krew, zamiast uciekac -pstrykac zdjecia. I juz mamy nowy motyw na kafelki !!!!
Joanna, 2009/11/02 20:56
A mojej Cioci nietoperz przyleciał do mieszkania w Centrum Warszawy! (Ciocia mieszka na 10 piętrze). Natura wdziera się wszędzie, nawet tam, skąd ją uporczywie wyganiamy! ;)
Skomentuj:
AWULW
 
 
galeria_wiejska_przedstawia_horror_noc_nietoperzy.txt · ostatnio zmienione: 2013/10/20 20:26 (edycja zewnętrzna)
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika