Guciowe niusy podwórzowe

Aura może nie była zbyt przychylna, ale Gucio i tak codziennie wykonywał plan:

Spacer z babcią do dziadka na górkę - w jedną stronę przez łąki, powrót drogą

Piaskownica z Tytusem, który ostatni raz gościł w pensjonacie siedząc w kuchni w kojcu, czego oczywiście nie pamięta, więc jakby był po raz pierwszy, chociaż jego rodziców gościliśmy już trzy razy. Tytus ma 4 lata, jest w fazie fallicznej, co oznacza, że we wszystkim musi być pierwszy i wszystko ma największe i najdłuższe, co Gucia przytłaczało psychicznie, bo oczywiście zawsze był gorszy, a efekt tego taki, że po powrocie z Zawad też we wszystkim jest NAJ:) - ma jedyny taką lawetę, tylko on umie zeskakiwać tak z murka, nikt tak szybko nie biega…

Spacery z pieskami, robienie tras na górce Belfegora, kopanie piłki i slalom przez psy…

A na koniec Gucio mógł poczuć się lepszy, bo to jego dziadek budował dom, miał betoniarkę i to Gucio znał rozkład pokoi na górce!

Oczywiście największą atrakcją jest pomoc dziadkowi. Niestety w staniu na drabinie, olejowaniu belek, szlifowaniu po szpachlowaniu sufitów i malowaniu ich pomóc nie mógł, więc dopiero przed wyjazdem trafiła się gratka - przygotowywanie kangura do drogi:

Gucio pomaga dziadkowi pompować oponki

Komentarze

Monika, North Carolina, 2012/04/19 16:28
http://ceramika.zawady-oleckie.com/wiki/_detail/2012-04/wielkanoc_057.jpeg?id=guciowe_niusy_podworzowe
To zdjecie Guciowe bardzo przypomina Ciebie, Aniu, jak pamietam z najwczesniejszego dziecinstwa. Gucio ma tu Twoj usmiech i wyraz twarzy, spojrzenie. Ma tu w sobie cos tez z Twojej Mamy.
Ja np. wygladam bardzo podobnie do mojej prababci (!) ze strony Ojca, co potwierdzaja stare fotografie. Pamietam nawet, gdy ktos przyszedl do nas po raz pierwszy i zobaczyl prababciowa fotografie na scianie i od razu zapytal, czy to moja matka.
ania, 2012/04/19 17:04
Ja tam widzę Madzię w Guciu, ale w zasadzie, jak wiadomo, mężczyźni podświadomie wybierają kobiety podobne do matki (lub babci, jeśli ich wychowywała, a babcia Teresa miała swój udział:)) więc to by się zgadzało - Madzia jako pomieszanie mnie i mojej mamy i Gucio podobny do nas wszystkich:)
Monika, North Carolina, 2012/04/19 21:10
Ja nie znam Madzi z dziecinstwa, ale zapewne podobna byla do Babci i Prababci Guciowej, bo Tata Guciowy wiedzial co dobre ;)))
Skomentuj:
AMLJD
 
 
guciowe_niusy_podworzowe.txt · ostatnio zmienione: 2013/10/20 20:26 (edycja zewnętrzna)
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika