Końcówka wakacji

jak wiecie upłynęła pod znakiem odwołanych rezerwacji i strat finansowych.

Ale jak zawsze nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu mogli do nas przyjechać starzy zawadzcy wyjadacze, których nie było w Zawadach (i to jest absolutny skandal!) 5-7 lat. Siedem lat nie było Tomka, a Niny z dzieciakami - pięć. Pierwszy raz, gdy nie było jeszcze pensjonaciku, byli z wyżlicą Famą, potem przyjeżdżali ze schroniskową Negrą, a teraz z Dudą z Korabiewic (to kiedyś schronisko mordownia, które przejęła Viva). Owszem, suczka nazywa się jak prezydent, ale ona była pierwsza!:)

Na starym zdjęciu niusowym roczny Julek:

A teraz tak:

Julek i Felek nie doczekali Gustawa, wyjechali dzień wcześniej, ale był Mikołaj, kolega Gustawa sprzed roku

Dzięki jednym gościom z górki czułam się jak nad morzem! No… prawie. Bo takie obrazki kojarzą mi się z przeprawą przez wydmy!

A potem przybył Andrzej

który po stratach wspierał nas finasowo;) zapraszając do Zawad znajomych a sam przyjeżdżając wcześniej na miejsce słynnej Włoszki, co Niemca nie chciała;)

co widać po tłoku na parkingu

Wpadli też Herman (ten, co przepisał po ludzku kronikę zawadzką) z Gabi i zabrakło pokoi z łazienkami:) To był kolejny skandal, no bo jak to tak! Dwa dni musieli korzystać z kibelka z pralką a prysznic mieli u nas w domu, bo przyjechały też miłe panie do „żurawia”, który poza sezonem działa podobno jak niezależna dwójka z własną łazienką;) więc „niebieski piec” łazienki nie miał:(

Wakacje we wrześniu mieli Kinga z Zenkiem i Córcią. Wszystkie zdjęcia Kingi, dzięki którym nie wypadłam z obiegu na FB - posiłkowałam się nimi, gdy kompletny brak czasu nie pozwalał robić i zamieszczać własnych.
Zdjęcia w odwrotnej kolejności, niż daty publikowania - o najpóźniejszego do najwcześniejszego.

A teraz Tulipan pusty i tak już pozostanie, by kontynuować remont. Ale Domek na górce zaprasza!

Komentarze

Monika, North Carolina, 2017/09/13 15:27
Zachwycila mnie kotka-wakacjuszka Corcia. Co za umaszczenie!
Kinga od Córci, 2017/09/13 22:46
❤️
Skomentuj:
FPTCR
 
 
koncowka_wakacji.txt · ostatnio zmienione: 2017/09/12 01:07 przez ania
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika