16 lipca 2009

Lipcowo

choć dziś znowu deszczowo

Lipiec jest raz w roku. Wbrew pozorom nie jest to zdanie głupie, bo LIPIEC jest wyjątkowy, tylko w lipcu świat tak wygląda, ma takie barwy, zapachy i temperaturę, nawet jeśli nie jest pogodny. Ten lipiec jest dodatkowo wyjątkowy - przez nowonarodzonego Gutka. Więc takiego lipca jak ten nigdy nie będzie!:)

Gustaw wciąż nie jest zbyt zachwycony światem, zadowolony jest tylko przy cycu. Ma jeszcze siłę protestować i dobrze. Gorzej gdyby skapitulował przedwcześnie, tak może będzie równie uparty w osiąganiu celu jak babcia:)

A dziadek w dniu urodzenia wnuczka kupił mu zabawkę:) Póki co sam nią jeździ…

…aż skosił rynnę i parę kamieni ją okalających i zabawkę popsuł…

ale naprawił! Zabawka jest zacna, bo nie trzeba zbierać trawy - miele ją i nawozi tym co zmieliła. Może dzięki temu kręgosłupki trochę dłużej pociągną a i stara kosiarka po naprawie jeszcze pożyje.

A teraz lipcowe nastroje w Zawadach za dnia:

Malwy z poprzedniego niusa zaglądające do okien

Malwy przed ścianą galerii nieco przerdzewiałe

Budowy schodów na taras cd.

Warsztaty pełną parą

I wieczorne lipcowe nastroje:

a dziś dostaliśmy miły list z Okuni spod Barlinka od Asi i Szymona z historią taką jak nasza, tylko dom z czerwonej cegły:

Tak jak u nas - ciągły remont:)

I też mają sympatyczne zwierzaki

Pięknie, prawda? I tak mamy nowych wirtualnych znajomych, kolejnych w wielkiej rodzinie - jak zatytułowali swój list - „wsiowych z wyboru”. Też mają agroturystykę, można więc ich odwiedzić! Mają jeszcze wolne miejsca w sierpniu! „Jeśli ktoś miałby do Was nie po drodze, zapraszamy. Dla osób czujących klimat krainy łagodności (szczególnie dla gitarzystów) zniżki.”

Komentarze

Ania..., 2009/07/16 23:40
Ojjej, ale pięknie, można się rozmarzyć. Podobają mi się obie zagrody....I Gucio też;) Widać na dołączonej fotce, że ma chłopak siłę i charakterek ;)
Ola, 2009/07/17 22:20
Witam Aniu, Ci znajomi spod Barlinka to dzięki mnie Oli z Katowic komunikacja@elbudowa.com.pl bardzo się cieszę, że "poczuliście miętę". Serdecznie pozdrawiam
Skomentuj:
TDKNF
 
 
lipcowo.txt · ostatnio zmienione: 2013/10/20 20:25 (edycja zewnętrzna)
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika