14 i 18 stycznia 2008

zakończyły się

nasze aukcje w WOŚP

Nasz tegoroczny udział w Orkiestrze to aukcja weekendu w Pensjonaciku pod tulipanem oraz aukcja kibla malowanego farbami naszkliwnymi , wystawionego przez Związek Ceramików Polskich, z których dochód poszedł w całości na rzecz dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi.

W tym roku nasz sedes w zawadzkie kwiatki nie wygrał i nie osiągnął jakiś rewelacyjnych wyników, choć ex equo trzecie m-ce czyli 406 zł piechotą nie chodzi. Pewnie po części dlatego, że zdjęcie na Allegro było słabe, nie oddające urody kibla, ale przede wszystkim najpiękniejszy komplet (sedes i umywalkę), który osiągnął niebagatelną sumę 1 009,99 zł, malowała w zaciszu swojej pracowni prawdziwa artystka, specjalizująca się w malowaniu ceramiki. I dobrze, bo dużo kasy zarobiła dla dzieci, a poza tym prowokuje zdrową rywalizację i w przyszłym roku reszta, w tym ja, postara się jeszcze lepiej :)

A na któryś weekend przyjadą do nas Państwo podpisujący się artel-al, którzy wylicytowali pobyt u nas za 360 zł, ale na rzecz WOŚP wpłacili 400! Czyli w sumie zarobiliśmy dla WOŚPu tyle co w zeszłym roku.

Wszystkim którzy licytowali, pięknie dziękujemy!

Komentarze

Skomentuj:
PRBAE
 
 
nasze_aukcje_w_wosp.txt · ostatnio zmienione: 2013/10/20 20:26 (edycja zewnętrzna)
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika