26 czerwca 2005

Pierwsze Warszawskie Spotkania Ceramiczne

img_2202.jpeg

Było naprawdę fajnie – dobrze zorganizowane, pogoda dopisała, przyjaciele i rodzina również. Gorzej z „klientami nieznajomymi”, ale cóż – pierwszy dzień wakacji i słoneczna niedziela na działkach były sporą konkurencją. Tym bardziej dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko!

img_2207.jpg img_2208.jpeg

Na naszym stoisku były nie tylko wyroby ludowe prezentowane w "do kupienia teraz" ale i mnóstwo nowych rzeczy nie pokazywanych jeszcze w Wiejskiej Galerii oraz nasze rzeczy z Romantycznie w cenie bez galeryjnego narzutu...

img_2204.jpeg img_2205.jpeg

Dla tych, którzy nas odwiedzili i zrobili "porządne zakupy", mieliśmy prezenciki!
Prezenciki nie tylko na kiermaszu - przy każdych zakupach w naszej galerii, na które wyda się co najmniej 90 zł, dostaje się jeden taki kafelek do wyboru:
Nasze stoisko reprezentował, i tak już będzie na wszelkich kiermaszach, ceramiczny napis:

reklama1.jpg reklama1b.jpg

Dodatkową atrakcją było malowanie ceramiki łazienkowej (jak ceramika to ceramika :) farbami naszkliwnymi. Kible, umywalki, rezerwuary mają być wypalone w piecu i pewnie zasilą jakieś potrzebujące łazienki, a może zostaną wystawione na aukcji.

img_2210.jpeg img_2212.jpeg

Miejmy nadzieję że Spotkania Ceramiczne na stałe znajdą miejsce w grafiku Pól Mokotowskich i w ludzkiej świadomości. W każdym razie TO BYŁ DOBRY POCZĄTEK!

Komentarze

Skomentuj:
RSWUR
 
 
pierwsze_warszawskie_spotkania_ceramiczne.txt · ostatnio zmienione: 2013/10/20 20:25 (edycja zewnętrzna)
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika