30 stycznia 2013

Pożegnanie z doktorkiem

sorry, nie znaleziono serwera:)

Nic nie trwa wiecznie, nawet seriale (z wyjątkiem Mody na sukces:)) a co dobre, szybko się kończy, więc przyszedł czas pożegnać ulubionego doktorka. Ostatni odcinek ostatniego sezonu ósmego dr. House’a skonsumowany został dziś w nocy. Ostatecznie i definitywnie:( ale zdradzać co i jak nie będę, tylko tyle, że House wierny sobie do końca. Jak wiadomo to jedyny serial z tych ciągnących się latami, który oglądałam, choć na szczęście (a może nieszczęście) czasy, że trzeba doczekać kolejnego upragnionego odcinka, minęły bezpowrotnie. I na tym pewnie polega tajemnica popularności Mody na sukces u starszych pań – życie toczy się od 16.00 do 16.00 dnia następnego, czyli ma na celu dotrwanie do następnego odcinka. A my pożarliśmy dr. House’a etapami po dwa odcinki dziennie i znowu nie ma po co żyć;)

Tak poza tym piszę do Was przy nowym biurku ale zdjęcia nie będzie, bo moje nowe stanowisko pracy niedokończone i niewypełnione. W Olecku nie ma oleju rozbielającego do drewna (uroki życia blisko małych miast – pewnie byliśmy jedynymi, którzy ten olej kupowali, więc nie opłaca się sprowadzać), czekamy na kuriera ze sklepu internetowego, ale nie wiadomo kiedy dojedzie, bo póki co odwilż i drogi u nas nieprzejezdne – breja, ślisko i pod górkę w Zawadach się nie da. A pokażę biurko dopiero gotowe! Choć pisanie i robienie czegokolwiek na komputerze coraz trudniejsze, bo Strzałka wykazuje wybitne zdolności komputerowe i wciąż mi się wcina w tekst tudzież ingeruje w strony internetowe i pocztę.

sesja zdjęciowa przy wrzucaniu psom do miski, czyli Strzałka w reklamie Pustej miski i Pełnej miski dla schroniska

Jak widać moje życie zmienia się na lepsze – najpierw szafa na pościele, teraz biurko… Robert idzie jak burza w realizacji noworocznych postanowień. Teraz dzięcioli w kuchni, czyli wstawia kafelki do zamówienia, a potem ma dokończyć mieszkanie w Olecku!!! Specjalnie zapisałam publicznie, żeby nie mógł się wycofać z obietnicy! A po Olecku nieuniknione – kolejne etapy w Domku na górce, czyli jednak niekończący się serial dr. Domek:)

mróz nie mróz trzeba spełniać noworoczne postanowienia!

Myślami już jestem przy lecie. Za miesiąc przybędą żurawie. Dziś ustaliłam, gdzie schowamy skrzynkę do geocachingu, a jeszcze wczoraj nie wiedziałam co to takiego. Gdy odwalałam pańszczyznę marketingową, czyli wysyłałam materiały do, cytuję, ulotki reklamowej LOT ZO w ramach projektu Rozwój potencjału Turystycznej Sieci Współpracy „Klaster Suwalszczyzna-Mazury” w partnerstwie z sektorami kreatywnymi (w życiu bym tego nie powtórzyła słowami mówionymi! ), zostałam namówiona do…, znowu cytuję: a może chcecie u siebie ustawić kesza do geocachingu? Nie zdradzę gdzie będzie ów kesz, bo cały pic na tym polega, by poszukiwacze skarbów mieli trochę roboty.

i niestety tym razem w TV mieli rację, z tym wyjątkiem, że odwilż jest od wczoraj

W ogóle czuję, że wkraczamy w ten wiek, gdy się nie nadąża. Ostatnio w TV w dzienniku mówili o ewolucji mobilnego szkodliwego oprogramowania czyli o zagrożeniu kradzieżą zawartości telefonów komórkowych i smartfonów dla tych, którzy mają system Android. Na co Robert, że ma nadzieję, iż nie dożyje czasów, gdy dowie się co to takiego ten android. Ja niestety ze względu na młodocianych pacjentów muszę być w miarę na bieżąco, np. muszę wiedzieć co to za jedni hipstersi. To jeden z niedawnych nabytków intelektualnych, który zaraz przydał się w rozmowie z pacjentką. Nabyłam go przy lekturze komentarzy na fejsbukowym profilu znajomego. Nie mówiąc o tym, że całe szczęście, że jestem aktywna na FB, bo wiedza na temat jak to działa i po co, jest mi w pracy z pacjentami niezbędna! Ale w większości dziedzin już odpadam i dołączam tym samym do dinozaurów. Pora umierać, ewentualnie pora wdrożyć się w Modę na sukces;)

A żubry oglądacie?

Komentarze

bea, 2013/01/30 21:27
Tez nie slyszalam o Geocachingu! hmm ciekawe, ciekawe..Co do seriali, to w ciazy "wciagnelam" calych "Chirurgow" -polecam, ach co to byly za czasy ....bywalo ze po cztery odcinki dziennie :) Hausa nie ogladalam i pewnie juz nie obejrze, teraz nic nie ogladam a neta eksploruje na smartfonie w czasie karmienia (duzo czasu:D). Pozdrawiam!
ania, 2013/01/30 21:35
Dziecię urośnie w trymiga a przez ten czas dr. House potanieje na aukcjach i na DVD będzie do kupienia za grosze!:) Trzymajcie się dziewczyny!
ola z Katowic, 2013/01/31 10:33
Strzałka na jednym zdjęciu wygląda jak Obcy z pierwszej części... ale łobuz!!!!!!!!!!!!!!!! a Białka? grzeczniejsza?
ania, 2013/01/31 11:02
Białka też ma odpały, ale w innym stylu, i ma inne zainteresowania:)
Tess, 2013/01/31 23:29
Micha mi się jarzy na widok Waszych łobuzów:-)))Ja chyba już powinnam zacząć Modę na sukces oglądać, bo kurczę, ani nie wiem co to są hipstersi ( chociaż mi się coś tam obiło o uszy", ani geocoś tam, a android kojarzy mi się z gościem z * pasażera Nostromo. Takie życie...

Uściski

Asia
ania, 2013/02/02 16:03
A propos hipstersów:) https://www.facebook.com/hipsterski.maoizm?ref=stream
AnnaLJ, 2013/02/05 23:45
a ja już raz bawiłam się w geocaching; w urokliwej alejce sterych wierzb, prowadzącej na cmentarz w Bąkowej Górze, szukałam drzewa z dziuplą; w środku, między spruchniałymi kawałkami drewna miała być skrzyneczka, z której można sobie coś wyjąć a coś innego włożyć; był słotny październik i nic nie znalazłam (mimo, że w dziupli grzebałam), ale może to nie była ta dziupla; za to do tej pory pamiętam tę aleję - była zjawiskowa w tej szarudze i mgle :)
geocaching to fajna zabawa, która prowadzi do niesamowitych miejsc;
pozdrawiam serdecznie Pani Aniu i uszanowania dla Pana Roberta
ania, 2013/02/05 23:48
No to jak już u nas będzie skrzyneczka to zapraszam na poszukiwania do Zawad!:) Chętnie znowu Państwa zobaczymy, dziecię, którego nie widzieliśmy, też:)
Ania LJ, 2013/02/06 00:07
na pewno do Was jeszcze dotrzemy, a myślimy o Was bardzo często; szukanie skrzyneczki będzie dodatkową atrakcją :)
dziecię właśnie wisi przy cycu i nie chce dać się odłożyć, spryciulek...
ania, 2013/02/06 00:38
No to trzymam za słowo i pozdrawiamy spryciulka i resztę!
Skomentuj:
NBKTZ
 
 
pozegnanie_z_doktorkiem.txt · ostatnio zmienione: 2015/02/10 14:43 przez ania
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika