29 marca 2008

odbył się

spacer marcowy

z aparatem minolta, który jest ciężki, nieporęczny i szybko zjada akumulatory, dlatego rzadko chodzi z nami na spacery :), ale oczywiście nie był to jedyny spacer w marcu :) Jeśli jestem w Zawadach (a jak wiadomo poza 4 dniami w miesiącu jestem teraz ciągle), chodzę z psami raz dziennie po lesie, dolinie rzeki lub łąkach. A gdy przyjadą do nas znajomi, psi spacer jest okazją do pokazania im okolicy. Z takiej właśnie pieszej wycieczki po dolinie rzeki z Joanną i Grzegorzem (którzy przyjechali do Zawad specjalnie, by odebrać swoje biurko), jest zrobione super sprzętem gości zdjęcie Piesa:

A to już moje zdjęcia ze spaceru po lesie, super ciężką starowinką minoltą:

Rzeka wypływająca z jeziora Cichego, płynąca z początku brzegiem lasu a z dwa kilometry dalej wpadająca do rzeki Mazurki (nad którą wyżej stoi Pieso). Nad rzeką robota bobrów.

Na żeremiu lubiący wspinaczki Pieso

Tu żeremie samo w sobie

Tu Belfegor pod żeremiem

A tu kątem plujący:) Pieso na powalonym drzewie nad przesmykiem oddzielającym dwie części jeziora Cichego

To także leśne jezioro Ciche

A to indywidualny spacer marcowy Wilkusia po ogrodzie:

Komentarze

Janusz z Warszawy, 2008/04/13 20:27
Dobre zdjęcia, zwłaszcza przedostatnie.
Tess, 2008/04/16 11:20
Piękne, klimatyczne fotografie. Proszę pogłaskać od nas zwierzyniec. Zwłaszcza Rychu śle pozdrowienia dla kociego bractwa...
Mieszczuch z Warszawy, 2008/04/28 20:57
Chciałoby się powiedzieć o niektórych zdjęciach, że są "Perfect Fotos",chociaż z dat wynika, że były wykonane przed perfekt-dniami.Pozdrawiam siedlisko i wasze czworonogi.
Skomentuj:
HLHWS
 
 
spacer_marcowy.txt · ostatnio zmienione: 2013/10/20 20:27 (edycja zewnętrzna)
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika