Huczny Sylwester w Zawadach

czyli jak co roku:) No co ja poradzę, że do nas przyjeżdżają goście, którzy od Sylwestra chcą uciec! Przy okazji wyrażę swoje ubolewanie nad tymi, którzy muszą sobie wypuścić z tej okazji petardę. Co w niektórych miastach już zabronione, na wsi coraz lepiej kwitnie. A przerażone zwierzęta w lesie, w oborach, pozrywane z łańcuchów psy uciekające w popłochu przed siebie, ptaki zrywające się w środku nocy… W miastach jeszcze gorzej, bo tam strzelają cały tydzień:( a psy pogubione, te w domach ledwo zipiące, schowane w kąty, przerażone, że to już koniec… I jak ktoś słusznie napisał na FB - tak samo reagują maleńkie dzieci, dzieci autystyczne czy inne, które nie mają umiejętności zrozumienia, co się dzieje! Ale wystrzel sobie debilku petardę, co cię to obchodzi!

Tak, do nas głównie przyjeżdżają w tym czasie goście z psami albo tacy, co sami nie znoszą Sylwestra, tego przymusu zabawy, choć nie ma się z czego cieszyć, że rok bliżej do trumny, tego hałasu, tego „jak się bawicie!!!???”, „jest energia???!!!”… Wiem, wiem, stara już jestem i mnie to nie bawi;)

udało się namówić na moknięcie przy ognisku tylko Asię i Kubę;)

na sylwestrowym stosie spłonął ścięty przez bobry rokitnik:(

i sylwestrujący Czarli:)

a więcej zdjęć w albumie Szalony Sylwester pod tulipanem;)

Reszta spała albo z Gustawem w domku na górce robiła mapy marzeń na rok 2018.

Przed Sylwestrem nasza kuchnia zamieniła się w laboratorium chemiczno-fizyczne, skąd nadajemy dodatkowe życzenia noworoczne!

A taką na temat filmiku dostałam wiadomość od FB: Twój film jest popularny wśród kobiet w wieku 55-64 :-)

Komentarze

Monika, North Carolina, 2018/01/05 12:28
Twój film jest popularny wśród kobiet w wieku 55-64 :-)
No to sie obie zalapujemy, jako rownolatki.
Skomentuj:
XXQYX
 
 
sylwester.txt · ostatnio zmienione: 2018/01/04 01:36 przez ania
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika