30 czerwca 2014

Tym razem domu szuka szczeniątko płci męskiej!

Zadzwonił do nas wczoraj znajomy z Cichego, że ktoś wyrzucił z samochodu szczeniaka pod kościół. W sumie pomysłowy ktoś - ludzie wyjdą po mszy i może ktoś się zlituje nad psem. Niestety w Cichym wszystkie psie posady zajęte, a żona znajomego silnie uczulona na wszelką sierść. Zadzwonili spytać co robić. No cóż, jak zwykle zostaje schronisko. Ale póki co może mogliby pieska gdzieś przechować, nakarmić, dopilnować, by go nic nie rozjechało, a my zrobimy co się da, ogłosimy, popytamy… No to ogłaszamy i pytamy! Piesek jest śliczny i rezolutny. Dostał na razie we władanie komórkę z fotelem i starym telewizorem:), dywanik łazienkowy na gołym betonie, ale głupi nie jest, woli na fotelu. Okoliczne dzieci traktują go jak zabawkę, piesek się łasi a że pierwszego dnia przeraźliwie piszczał, dostał przydomek Piszczek. Można go zawsze przechrzcić na Obywatela Piszczyka:) Je suchy pokarm dla szczeniaków, gdy słyszy warkot samochodu, wycofuje się do komórki, więc głupi nie jest. Nie będzie dużym psem, ale całkiem małym też nie. Zresztą zobaczcie na zdjęciach. Nie wiem w jakim jest wieku, nikt obeznany w uzębieniu nie zaglądał mu w paszczę, myślę że ma z 3-4 miesiące, a może więcej? Jeśli ktoś się zgłosi, kto mógłby go przygarnąć, osobiście psiaka zawiozę do weterynarza, zbadam w jakim jest wieku i zaszczepię na co trzeba. Jeśli nie… nie wiem co, wolę o tym nie myśleć, może znowu się uda! Popytajcie proszę! A może sami się zakochacie? Jeśli tak, napiszcie do nas lub zadzwońcie!

A tym, których suki nie są wysterylizowane, albo mają niewykastrowane pieski, które same wychodzą w świat, dedykuję ten filmik (w każdej gminie powinien być fundusz na ten cel, tylko trzeba się upomnieć!)

1 lipca 2014

Już nie szuka, znowu się udało!

Zadzwonił znajomy, który się pieskiem zajął na czas szukania mu domu, że jedna pani, porządna osoba weźmie szczeniaczka i na pewno nie na łańcuch! Hip, hip, hurra!

Komentarze

Monika, North Carolina, 2014/07/02 07:27
Brawo! Pieknie sie zyje tym wszystkim zwierzatkom wokol Was.
Skomentuj:
HKOJR
 
 
tym_razem_domu_szuka_szczeniatko_plci_meskiej.txt · ostatnio zmienione: 2014/07/01 17:56 przez ania
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika