Wczasy budowlane

Pensjonacik zamknięty do odwołania, znaczy do 31 czerwca najdłużej. Ale gdzie tam! Najpierw Andrzej zgłosił, że chce przyjechać i nie obchodzi go czy będzie miał sufit nad sobą. Okazało się że z Andrzejem Kinga, a z Kingą jej tata. No i oczywiście Zenuś. A potem jeszcze Marcin napisał, czy może na trzy dni. Tak więc wszystkie pokoje były zajęte, wczasy na budowie.

tak wyglądał parking

tak podwórze:

tak kuchnia dla gości;)

kąciki wypoczynkowe z racji, że wiata zajęta:

więcej w albumie Majówka Pod tulipanem;)

kącik wypoczynkowy na czas burzy, podczas której zresztą piorun walnął w modem:( i goście zostali bez internetu (jaka bieda!!!) - jako że to pierwsza burza od dawna, zapomniałam odłączyć kabla telefonicznego (elektrykę odcięłam, chociaż po tamtej pamiętnej burzy, co wszystko spaliła, mamy takie zabezpieczenia elektryczne, że ho, ho)

skoro wczasy budowlane, to Zenek też nie próżnował:)

a że się umęczył, to odpoczywał

Wprawdzie budowa z powodu prac rozbiórkowych w Narewce stanęła w miejscu, hałasy o 6 rano gości nie budziły, to i tak była to niezapomniana majówka;)

i pojechali…

a więcej zdjęć pomajówkowych w albumie Wczoraj i przedwczoraj

Komentarze

Monika, North Carolina, 2016/05/09 18:06
Ci goscie to chyba jacys zatwardziali surviverzy. Moze krecili Pod Tulipanem nowy odcinek, a wy - zajeci budowa i rozbiorka - po prostu nie zauwazliscie ekipy filmowej?
ania, 2016/05/09 21:41
Nie surviverzy tylko starzy wyjadacze:)
Skomentuj:
WILDU
 
 
wczasy_budowlane.txt · ostatnio zmienione: 2016/05/08 21:39 przez ania
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika