2 września 2005

Witamy po wakacjach!

Może jeszcze nie wszyscy wrócili, ale dla mnie niestety wakacje już się skończyły - mówiąc o wakacjach mam na myśli nie przerywany kursowaniem do Warszawy pobyt w Zawadach.
Lato w Zawadach było kapryśne. W lipcu Galeria gościła pojedynczych, zabłąkanych klientów, za to w sierpniu przeżyliśmy istny najazd :)
Do Basi przyjechały (wcale nie na własnych nogach, lecz przyczepami) konie a z nimi dzieci i panie opiekunko-trenerki, a za dziećmi w weekendy rodzice. Wygląda na to, że miłość do koni i ceramiki idą w parze, bo moje misy rozchodziły się jak świeże bułeczki, przerzedziło się nieco wśród wieszaczków i deseczek, dzieci cieszyły się z warsztatów ceramicznych, a rodzice, że ich pociechy twórczo spędzają czas. I rzeczywiście twórczo! Niejedna fabryka płytek ceramicznych mogłaby czerpać wzory z pomalowanych na warsztatach kafelków.
Tu dzieci uczą się lepić z gliny:

warsztaty1.jpg warsztaty2.jpg warsztaty3.jpg warsztaty4.jpg warsztaty5.jpg warsztaty6.jpg warsztaty7.jpg warsztaty8.jpg warsztaty9.jpg warsztaty10.jpg warsztaty11.jpg

A tu uczą się szkliwić kafelki:

warsztaty12.jpg warsztaty13.jpg warsztaty14.jpg warsztaty15.jpg

Przy tej okazji chcę zaprosić do mojej pracowni i zasiać ziarenko pragnienia, by za rok także uczestniczyć w takich warsztatach i samemu coś ulepić lub zrobić jakiś kafelek! Bo oczywiście warsztaty są nie tylko dla dzieci!!!

Na stronie pracowni jest też ikonka - "sezamie otwórz się" do galerii prac dzieci, obsługiwanej przez ospowate jamniki :)
(Wszystkie dzieci pozdrawiamy!)
No to... ZAPRASZAM!
Ania

Komentarze

Skomentuj:
FLOXB
 
 
witamy_po_wakacjach.txt · ostatnio zmienione: 2013/10/20 20:26 (edycja zewnętrzna)
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika