22 września - 20 października 2006

Wystawa ceramiki na Zamku w Sierakowie Wielkopolskim "Różne oblicza ceramiki"

:banerwystawysierakow06.jpg

Zaproszono nas - członków Związku Ceramików Polskich, abyśmy zaprezentowali swoje prace, więc teraz my zapraszamy Państwa na Zamek w Sierakowie Wielkopolskim na wystawę.

Galeria Wiejska, czyli ja - Ania, wystawiłam kilka swoich naczyń, w tym dwa aktualnie do kupienia w galerii (choć czasowo z niej wypożyczone, więc ewentualnych nabywców uprzejmie prosi się o poczekanie do końca wystawy :) ) Przyznam, że nie wysłałam rzeczy najcenniejszch lub wyjątkowo kruchych z obawy przed potłuczeniem, ale i tak zaprezentowane prace to typowy przekrój „mojej twórczości”. Cudzysłów dla podkreślenia, że to ceramika użytkowa nie pretendująca do miana Sztuki. I to był kolejny mój dylemat - czy mam prawo do wernisażu jako wytwórca garnków :) Ale w końcu wystawa ma tytuł „Różne oblicza ceramiki”, a garnki, to jedno z obliczy. Zapraszamy więc bardzo serdecznie przez cały miesiąc!

A tu jeden i drugi fotoreportaż z wystawy i zawadzka ceramika na zamku:

:sierakow1.jpg :sierakow2.jpg

Ładnie się prezentuje, nieprawdaż? :)

Jeśli ktoś chciałby przyjrzeć się wystawionym przedmiotom z bliska, a nie może iść na wystawę, może to zrobić na naszej stronie:

dzbanek i czajnik zielone miseczki w ryby talerze duże spodeczki miseczka w kozę misa w kwiaty. Te dwie ostatnie są właśnie wypożyczone z galerii, ale niestety na razie do niej nie wrócą, gdyż Sieraków okazał się pierwszym przystankiem w podróży po wystawach

Komentarze

Skomentuj:
WQRLH
 
 
wystawa_ceramiki_na_zamku_w_sierakowie.txt · ostatnio zmienione: 2013/10/20 20:26 (edycja zewnętrzna)
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika