21 czerwca 2008

dowiedzieliśmy się (jako że sami nie czytamy tego pisma), że jesteśmy…

Znowu na salonach Vivy

Viva ta ma nr 12, jest z 12 czerwca, obowiązuje w kioskach do 25, a cała rubryka redaktora Iwaszkiewicza, w której jesteśmy, wygląda tak:

Poniżej stosowny fragment o Zawadach:

Owa weranda to nic innego, jak nasza nowa, oszklona kuchnia :) Redaktorowi podziękujemy osobiście, jako że nie używa internetu, a nawet komputera - to ostatni chyba dziennikarz na świecie wierny pisaniu na maszynie!

Dyskusja

Karto Felek z Ożarowa, 2008/06/27 14:42
Bardzo pięknie pisze Pan Redaktor, a ma takie dziwne, przeterminowane nazwisko.:) Dobrze, ze nie będzie tego czytać, bo może by sie obraził. Pozdrowienia dla Zawad Oleckich, a przy okazji dla P. Redaktora Iwaszkiewicza.
Andrzej G. z Warszawy, 2008/06/28 10:39
Już dosyć dawno, szukając czegoś tam, (przez przypadek) wszedłem na Waszą stronę internetową i bardzo mi się spodobała. Piękne zdjęcia, dobre teksty i niebanalne tematy. Polecam ją swoim przyjaciołom i znajomym. Niektórzy nawet, jak zauważyłem, wpisują swoje komentarze. Odwiedzając Waszą stronę dowiedziałem sie sporo nie tylko o wsi Zawady Oleckie, ale także o Waszej gminie i całym regionie. Zyczę dużo sukcesów, uporu i cierpliwości w realizacji zamierzeń, oraz zdrowia i szczęścia, bo to także się przydaje.
ania, 2008/06/28 20:49
Dzięki, dzięki!
Wpisz swój komentarz:
Q B​ C J L
 
 
znowu_na_salonach_vivy.txt · ostatnio zmienione: 2021/06/04 06:37 (edycja zewnętrzna)
 
Zawady Oleckie - Agroturystyka - Ceramika